" /> " />
BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ir vėl kelyje!

Štai aš ir vėl kelyje. Praleidęs beveik 2 mėnesius Lietuvoje ir spėjęs nuveikti daug įdomių dalykų, dabar sėdžiu vienas traukinyje su savo lagaminu ir dardu Minsko link. Na, bet kaip sako per telivizijos laidas, tiems, kas tik ką prisijungėte - apie viską iš pradžių.

Aš vardu Vytautas, mokausi ISM Ekonomikos ir Vadybos universitete. Jau trečius metus anglų kalba studijuoju Ekonomiką ir Politiką, o antrą semestrą iš eilės pasirinkau praleisti ne Lietuvoje, o mainų universitete. Praėjųsį semestrą praleidau Prancūzijoje, o šį kartą svajonės veda gerokai toliau - iki pačios tolimosios Australijos. Visą gyvenimą svajojau aplankyti šią šalį, kuri karo metais tapo prieglobščiu daliai mano giminaičių. Taip sutapo, kad pernai ISM universitetas pasirašė dvišalę bendradarbiavimo ir mainų sutartį su Balarato universitetu Australijoje. Tai sužinojęs iš karto apsisprendžiau kandidaduoti būtent į šį universitetą ir galų gale buvau išrinktas keliauti į šią milžinišką salą, esančią kitoje gaublio pusėje, už 15 000 kilometrų nuo Lietuvėlės.

Tokia trumpa įžanga. Prireikė nemažai pasiruošimo ir įvairių formalomų tvarkymo, kad ši svajonė išsipildytų, bet apie juos po truputėlį papasakosiu vėliau. Tikiuosi pavyks išsaugoti įkvėpimą rašymui ir visą semestrą dalintis savo įspūdžiais. Būkite atlaidūs, juk visgi tai tik dienoraštis, tačiau tikiuosi, kad mano patyrimai leis Jums nors kiek priartėti prie tolimosios Australijos, o kai ką galbūt net įkvėps vytis savo didžių svajonių. Kiekvienas turime išdrįsti palikti savo komforto zoną, kad patirtume stebuklus. Būtent toks mano ateinančio pusmečio šūkis, kurį sedėdamas traukinyje pabandžiau iliustruoti piešiniu. Laukite naujienų, o aš linkiu gero skaitymo!

/.V./

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Ir vėl kelyje!”

 1.   Vytautas Ulozas rašo:

  Džiaugiuosi, kad vienas iš mano palinkėjimų jau “įjungtas”-VU BLOGAS.
  Man bus labai įdomu skaityti tavo patirtus įspūdžius ir palygiti, ką aš pats jaučiau viešėdamas šioje šalyje prieš 21 metus.
  Tavo gi buvimas šioje šalyje turi daug didesnę prasmę ir sau išsikeltus tikslus
  bei naujas patirtis. Sėkmės.
  Su geriausias linkėjimais.
  /T./

Rašyk komentarą