" /> " />
BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Už Formulės 1 bolido vairo

From Inside Formula 1 Car !

Iki Formulės 1 Melburno Grand Prix liko tik viena savaitė, todėl mano dideliam džiaugsmui lenktynių organizatoriai būtent Balarate surengė reklaminį renginį, kurio stebėti susirinko keli ar net keliolika tūkstančių žiūrovų.

Renginio organizatoriai atvežė du dviviečius Formulės bolidus, o vieną iš jų vairavo buvęs lentynininkas, o dabar bandymų vairuotojas Žoltas Baumgatneris. Jis yra pirmasis vengras debiutavęs Formulėje 1 2003-iaisiais metais. Kadangi čia Balarate apsistojau kartu su sutuoktiniais - australu ir vengre, pastaroji susirado kepuraitę su savo šalies užrašu ir pasiryžo pakalbinti tautietį. Nepaisant to, kad į renginį sugužėjo šitokia didelė minia, ji ne tik kad sugebėjo užkalbinti lenkytininką, bet jos dėka netgi gavome progą patys atsisėsti už bolido vairo! Negalėčiau pasakyti, kad labai patogi transporto priemonė, nes ji pritaikyta nedideliam žmogui, todėl man vos ne vos pavyko įkomponuoti savo kojas kokpito viduje, tačiau net ir labai norėdamas pavažiuoti nelabai negalėčiau, nes kojos paprasčiausiai užlenda už pedalų. Užtat turėjau progą pasukioti vairą, apžiūrėti milijoną mygtukų ir įsiamžinti su lektynininku, kuris žiūrovų džiaugsmui apsuko kelis ratus čia pat pagrindinėje gatvėje įrengtoje nedidelėje trasoje. Taip ir likome vidinėje tvoros pusėje, pabendravome su komandos nariais, o vėliau aš net padėjau užstumti kelis milijonus dolerių kainuojantį bolidą ant vilkiko.

Su Adri beprotiškai džiaugėmės, kad pavyko iš taip arti susipažinti Formulės 1 komanda bei bolidu, todėl su nekantrumu laukiu kito savaitgalio, kuomet pirmą kartą gyvenime galėsiu gyvai pamatyti pačias lenktynes - didįjį Melburno Grand Prix.

Norėtum gauti naujus įrašus paštu, pamatei klaidą ar šiaip pasiilgai - vytautas.ulozas@gmail.com

Daugiau nuotraukų - http://picasaweb.google.lt/vytautas.ulozas

From Inside Formula 1 Car !
From Inside Formula 1 Car !
From Inside Formula 1 Car !
From Inside Formula 1 Car !
From Inside Formula 1 Car !
From Inside Formula 1 Car !
From Inside Formula 1 Car !
From Inside Formula 1 Car !

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą