" /> " />
BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

[2010 09 06] Receptas internetiniam dienoraščiui

Trumpas komentaras buitinio realizmo tema.

Ko gi reikia norint turėti internetinį dienoraštį, tinklaraštį arba tiesiog - blog‘ą? Pirmiausia, reikia leisti dienas, pageidautina turiningai. Tada būtinai reikia prisėsti, pagalvoti, galvoje susidėlioti ir viską aprašyti. Na, ir galų gale, reikia interneto. Būtent čia ir yra sudėtingiausia dalis, kadangi internetas yra bene vienintelis dalykas, kurio trūksta mūsų apartamentuose. Būnant bute rodo bent kelis bevielio interneto šaltinius, tačiau visi apsaugoti slaptažodžiu. Dėl šios priežasties pastarąsias dienas medžiojome kaimynus ir bandėme susitarti, kad leistų kartu dalintis savo internetu. Ir jiems pigiau būtų, ir mes esant reikalui galėtume panaršyti. Gaila, kad dauguma kaimynų apie internetą išmano ne per daugiausiai ir dažniausiai atsako, kad jo neturi arba naudojasi laidiniu, o ne bevieliu internetu. Paieškos sėkmingos nebuvo, bet bent jau susipažinome su kaimynais. Kitas variantas yra įsivedinėti kabelinį internetą. Moki 40 eurų per mėnesį, bet kartu gauni 100 televizijos kanalų, SIM kortelę ir dar kažką. Gal ir nieko, bet laukti reikia 2-3 savaites..

Šiandien įvyko persilaužimas. Pasivaikščiojau po laiptinę su kompiuteriu ir antrame aukšte pavyko prisijungti prie vieno atviro bevielio interneto tinklo. Kiti lietuviai labai džiugiai pasitiko šią naujieną, todėl dalį vakaro praleidome laiptinėje, bandydami susisiekti su namiškiais Lietuvoje. Dabar turime visus internetinio dienoraščio ingridientus. Bent jau laikinai, kol pavyks ką nors suderinti dėl normalesnio interneto. Nuotraukose matosi, kaip 21-ame amžiuje malšinamas namų ilgesys.

Norėtum gauti naujus įrašus paštu, pamatei klaidą ar šiaip pasiilgai - vytautas.ulozas@gmail.com

Nuotraukos - http://picasaweb.google.com/vytautas.ulozas/BordeauxFranceErasmus?feat=comment_notification#5517584091764175586

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “[2010 09 06] Receptas internetiniam dienoraščiui”

  1.   Jonas rašo:

    laika tai judu matau leidziat smagiai, bet kaip su paskaitom? ar ten tokios ir paskaitos, kad geriau leidziat laika gainiodami veja laukuose? :)

Rašyk komentarą